آیا می خواهید اقامت شما در هتل پرنیان تا 5 سال آینده با 90% تخفیف همراه باشد؟

کارت خانواده هتل پرنیان, برای شما مهمان گرامی تهیه شده تا ما, ساده تر به دیدار شما نایل بشیم.

تعجب ندارد، این کار عملیست ....

حالا با کارت خانواده هتل پرنیان, برای همه خانواده هایی که دوست دارند با هم سفر کنن , امکان سفر خیلی, خیلی ارزان و با کیفیت و دسته جمعی فراهم میشود.

هدف ما از تهیه این کارت توسعه گردشگری روستاییه که این روزها خاطرخواه فراوانی پیدا کرده و به زودی کارت خانواده هتل پرنیان به شما ارائه خواهد شد.

برخی خانواده های عزیز درخواست تخفیف زیاد از ما دارند که برای ما قابل احترام است, برای همین هم, تنها راهکار ممکن را ارایه کارت خانواده میدانیم که تا ۹۰ درصد هم تخفیف دارد، مهمانان عزیز میدانند که سرپا نگه داشتن چنین اقامتگاهی با شرایط ما هزینه های خود را دارد و انتظار داریم مشکلات ما را هم در نظر بگیرند (تبادلات دو طرفه باشد) از ما تخفیف ویژه, از مهمانان عزیز تهیه کارت خانواده با شرایطی که خواهید دانست.

مبلغ کارت ۲۰۳۰۰۰ تومان هست که فقط یکبار پرداخت میکنید و یا میتوانید مبلغ ۳۵۰۰۰۰ تومان به عنوان ودیعه پرداخت نموده, کارت خانواده را دریافت نمایید و پس از پایان دوره پنج سال و استفاده از تخفیف ها, مبلغ ۳۵۰۰۰۰ تومان خود را مجددا دریافت نمایید و در طول ۵ سال تخفیف اقامت, نیاز به شارژ مجدد نداره  و در سال اول 50%، سال دوم 60%، سال سوم 70%، سال چهارم 80% و سال پنجم 90% تخفیف اقامت بگیرید.

مطالب پشت کارت را هم بخوانید تا شما هم شارژ بشید (۹۰درصد تخفیف در سال پنجم, یعنی اگر به قیمت امروز حساب بشه, شما در هتل پرنیان, با اون کیفیت عالی که میدانید برای هر شب اقامت بین ۶۶۰۰ _ ۱۱۰۰۰ تومان پرداخت میکنید, که خیلی, خیلی ارزان و به صرفه, غیر قابل باور و عالیه)  

در طول این سال ها هر چند بار که می خواهید به هتل پرنیان با اعضای خانواده سفر کنید.

به دوستان و اقوامتان نیز کارت خانواده هتل پرنیان را پیشنهاد کنید، شاید با شما همسفر باشند و از هزینه ارزان سفر با کارت خانواده هتل پرنیان بهره مند شوند.

دوستان و مهمانان عزیز, جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی, مبلغ واریزی برای کارت خانواده را فقط و فقط به کارت 6037997275249358 بانک ملی نادر رئوف عبدي واریز و اعلام میفرمایید و فیش واریزی رو تا دریافت کد کارت نزد خود نگه  میدارید.

دوستانی که کارت را خرید میکنند میتونن هر سوالی دارند از خود من (رئوف) بپرسند، ٠٩١٢٦٨٣٢٩٤٤ و 09354859185   

 

هتل گردشگری پرنیان (اقامتگاه خاص)

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت